تظیم خودکار Action Line در زیبراش

Action Line Automatic Position Based on the Normal Surface در زیبراش

51

تظیم خودکار Action Line در زیبراش
در خیلی از شرایط ما نیازمندیم تا Action Line عمود بر سطحی و موازی با نرمالی باشد که موس بر روی آن قرار دارد تا به عنوان مثال extrude بر روی شی انجام پذیرد برای تحقق این هدف کافیست بر روی سطح مورد نظر کلیک و درگ نموده Action Line از این محل به سمت بیرون ترسیم گردد .

تظیم خودکار Action Line در زیبراش

در خیلی از شرایط ما نیازمندیم تا Action Line عمود بر سطحی و موازی با نرمالی باشد که موس بر روی آن قرار دارد تا به عنوان مثال extrude  بر روی شی انجام پذیرد برای تحقق این هدف کافیست بر روی سطح مورد نظر کلیک و درگ نموده Action Line  از این محل به سمت بیرون ترسیم گردد .تظیم خودکار Action Line در زیبراش

در صورتی که ما به کمک Insert-type brush یک مش را وارد بوم ترسیم نماییم شی ترسیم شده همتراز با TransPose  رسم شده خواهد گردید و سریعا پس از Move, Scale or Rotate به سویچ نماییم Action Line از قبل بر روی شی خلق شده aligned می باشد که این موضوع سبب تسهیل در امر جابه جای شی خواهد شد .

این مقاله از ویدئوهای ورکشاپ تخصصی حضوری زیبراش استاد گرانقدر مهدی بندری برگرفته شده است .

خانه زیبراش ایران بزرگترین دانشنامه رایگان زیبراش ایران
100%
عالی

به ما امتیاز دهید

  • میزان رضایت از مقاله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
 توجه ! محتوا آموزشی و مقالات این وب سایت برای افراد حرفه ای و نیمه حرفه ای طراحی و تدوین شده از این رو ، در صورتی که شما جز نوآموزان می باشید این وب سایت برای آموزش شما مفید نخواهد بود.
 
close-link