کارکردهای VDM در زیبراش

آموزش ALPHA 3D VDM Usage در زیبراش

115

کارکردهای VDM در زیبراش
هنگام استفاده از براش Alpha 3D ، فراموش نکنید که می توانید از تنظیمات مختلف Stroke استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک VDM مقیاس اژدها ایجاد می کنید، می توانید آن Stroke >> Dots stroke and a Stroke >> Lazy Mouse >> Lazy Step مقدار نزدیک به 1 ترکیب کنید. این موجب ایجاد مقیاس ظریف تر می گردد در حرکت و ترسیم گردد

کارکردهای VDM در زیبراش
هنگام استفاده از براش Alpha 3D ، فراموش نکنید که می توانید از تنظیمات مختلف Stroke استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک VDM مقیاس اژدها ایجاد می کنید، می توانید آن Stroke >> Dots stroke and a Stroke >> Lazy Mouse >> Lazy Step مقدار نزدیک به 1 ترکیب کنید. این موجب ایجاد مقیاس ظریف تر می گردد در حرکت و ترسیم گردد.

به یاد داشته باشید که VDM توپولوژی موجود را بر اساس شکل ذخیره شده و حرکت براش تغییر خواهد داد. با توجه به شعاع براش شما و stroke و خطی رسمی که ایجاد می کنیم، می توانید کشش های فراوان و جزئیات دیگر را به راحتی به شی اضافه نمایید .

تنظیمات استاندارد آلفا که از مسیر Alpha >> Modify پیدا می گردد بر روی vdm اثری نخواهند داشت .

این مقاله از ویدئوهای ورکشاپ تخصصی حضوری زیبراش استاد گرانقدر مهدی بندری برگرفته شده است .

خانه زیبراش ایران بزرگترین دانشنامه رایگان زیبراش ایران
100%
عالی

به ما امتیاز دهید

  • میزان رضایت از مقاله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
 توجه ! محتوا آموزشی و مقالات این وب سایت برای افراد حرفه ای و نیمه حرفه ای طراحی و تدوین شده از این رو ، در صورتی که شما جز نوآموزان می باشید این وب سایت برای آموزش شما مفید نخواهد بود.
 
close-link