آموزش ایجاد Noise به کمک DynaMesh در زیبراش

DynaMesh and Surface Noise

49

ایجاد Noise به کمک DynaMesh
از آنجا که DynaMesh مدل خود را به عنوان حجم محاسبه می کند و چون ژنراتور Surface noise در ZBrush نویز واقعی 3D ایجاد می کند، ZBrush می تواند از این ویژگی ها در کنار هم استفاده کند.

ایجاد Noise به کمک DynaMesh

از آنجا که DynaMesh مدل خود را به عنوان حجم محاسبه می کند و چون ژنراتور Surface noise  در ZBrush نویز واقعی 3D ایجاد می کند، ZBrush می تواند از این ویژگی ها در کنار هم استفاده کند.

Noise  ایجاد شده توسط Tool >> Surface >> Apply to Mesh متفاوت از آنچه که توسط DynaMesh تولید شده است، زیرا noise  به راحتی سطوح زیر را برای ایجاد نویز displaces  می دهد در حالی که DynaMesh نویز را در فضای 3D ایجاد می نماید

 

برای ایجاد نویز 3D، لطفا این مراحل را دنبال کنید:

  1. روی مدل خود، که باید PolyMesh 3D باشد، Surface Noise را اعمال کنید.
  2. منحنی Surface Noise تغییر دهید(به ویژه لغزنده Offset را برای ایجاد اثر مقدارش را منفی نمایید) تا زمانی که شما شروع به دیدن برخی از مناطق نمایید که بر روی سطح ناپدید می گردند.
  3. برای بستن پنجره Surface Noise آن را تایید نمایید
  4. در Tool >> Geometry >> DynaMesh ، بر روی دکمه sub جهت تولید 3D noise کلیک نمایید

اگر می خواهید میزان جزئیات ایجاد شده توسط این عملیات را افزایش دهید شما می توانید عملیات را Undo کرده و رزولوشن DynaMesh را تغییر دهید.

100%
عالی

با امتیاز دهید

  • میزان رضایت از مقاله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
 توجه ! محتوا آموزشی و مقالات این وب سایت برای افراد حرفه ای و نیمه حرفه ای طراحی و تدوین شده از این رو ، در صورتی که شما جز نوآموزان می باشید این وب سایت برای آموزش شما مفید نخواهد بود.
 
close-link