تعامل DynaMesh با TransPose و Gizmo 3D

DynaMesh with TransPose and Gizmo 3D

28

تعامل DynaMesh با TransPose و Gizmo 3D
TransPose و Gizmo 3D ابزارهای بسیار پر توان و با قابلیت می باشند. این توانمندی ها صرفا محدود به حرکت / چرخش / تغییر مقیاس به کمک Action line نیست این ابزار ها می تواند یک شیء خلق شده را کپی نمایند یا قبل از به روز رسانی DynaMesh آن را تغییر دهند.

تعامل DynaMesh با TransPose و Gizmo 3D

TransPose و Gizmo 3D ابزارهای بسیار پر توان و با قابلیت می باشند. این توانمندی ها صرفا محدود به  حرکت / چرخش / تغییر مقیاس به کمک Action line نیست این ابزار ها می تواند یک شیء خلق شده را کپی نمایند یا قبل از به روز رسانی DynaMesh آن را تغییر دهند.

 

جهت یاداوری در صورتی که شما کلید CTRL را با ابزار move یا با دایره میانی TransPose و یا یکی از محور های Gizmo 3D بگیرید امکان کپی نمودن از شی فعلی میسر خواهد شد اگر شما از دو کلید CTRL+ALT همزمان استفاده نمایید و همان عمل را مجددا انجام دهید یک حجم منفی را می توانید از شی مادر کپی نمایید

 

همچنین پس از کپی نمودن از این مدل ها یا بعد از insertions تعدادی شی با گرفتن کلید CTRL و کلیک بر روی مدل مورد نظر حین کار با TransPose/Gizmo 3D زیبراش به صورت خودکار هر چی غیر از شی کلیک شده را ماسک خواهد نمود این شیوه مناسب و ساده جهت isolate نمودن یک شی جهت حجاری بر روی مش ها insertions شده می باشد.

از شما دعوت می کنیم قسمت TransPose و Gizmo 3D را بخوانید تا در مورد تمام ویژگی های آنها، از جمله تکرار یک مش insertions (هم مثبت و هم منفی) و کار با ماسک، اطلاعات زیادی کسب نمایید  .

100%
عالی

به ما امتیاز دهید

  • میزان رضایت از مقاله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
 توجه ! محتوا آموزشی و مقالات این وب سایت برای افراد حرفه ای و نیمه حرفه ای طراحی و تدوین شده از این رو ، در صورتی که شما جز نوآموزان می باشید این وب سایت برای آموزش شما مفید نخواهد بود.
 
close-link