توابع و فرامین Undo در زیبراش

آموزش History Functions and Commands در زیبراش

102

توابع و فرامین Undo در زیبراش
در داخل منوی Edit >> Tool SubPalette پارمتر های گوناگونی وجود دارد که با انتخاب Del UH (Delete Undo History) می توان تمامی تاریخچه UNDO را حذف نمود که با انتخاب این فرمان و سپس ذخیره نمودن فایل با فرمت ZPR (Project) حجم قابل توجهی از فایل کاسته خواهد شد .

توابع و فرامین Undo در زیبراش

در داخل منوی Edit >> Tool SubPalette پارمتر های گوناگونی وجود دارد که با انتخاب Del UH (Delete Undo History) می توان تمامی تاریخچه UNDO  را حذف نمود که با انتخاب این فرمان و سپس ذخیره نمودن فایل با فرمت ZPR (Project) حجم قابل توجهی از فایل کاسته خواهد شد .

Undo Counter امکان جابجایی سریع بین مراحل Undo/Redo را برای ما میسر می نماید .

Restore Placement که در داخل این مسیر Edit >> Tool sub-palette نیز یافت می شود camera را حرکت و فیکس با نقطه ذخیره شده در گذشته خواهد نمود که برای history playback نیز مفید می باشد .

Store که در داخل Edit >> Tool sub-palette نیز یافت می شود موقعیت دوربین را ذخیره شده در History را با موقعیت فعلی آن جا به جا می نماید این فرمان مفید است برای زمانی که در حال خلق یک فیلم از تاریخچه کار هستیم و نیاز است که دوربین جابه جا و یا ویرایش گردد.

این مقاله از ویدئوهای ورکشاپ تخصصی حضوری زیبراش استاد گرانقدر مهدی بندری برگرفته شده است .

خانه زیبراش ایران بزرگترین دانشنامه رایگان زیبراش ایران
100%
عالی

به ما امتیاز دهید

  • میزان رضایت از مقاله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
 توجه ! محتوا آموزشی و مقالات این وب سایت برای افراد حرفه ای و نیمه حرفه ای طراحی و تدوین شده از این رو ، در صورتی که شما جز نوآموزان می باشید این وب سایت برای آموزش شما مفید نخواهد بود.
 
close-link